Sizin İçin Ne Yapabiliriz?

"Ascon Teknoloji Sistemleri, uzun ve zahmetli hayat akışı içinde elde ettiğiniz mal varlığınızı ve daha önemlisi can güvenliğinizi korumak adına, çalışma alanınıza veya evinize en uygun güvenlik sistemlerini kurmak için farklı projerler geliştirmektedir."

İş Ortaklığı

Siz değerli kullanıcılarımıza hizmet sunarken dikkat ettiğimiz en önemli adım, uygun projelendirme ve ihtiyaç karşılığı ürün seçimi. Bunlara ulaşım esnasında sadece kendi personellerimizin teknik bilgileri değil ürün tedarikçilerimizin de detaylı bilgisine ihtiyaç duymaktayız. İş ortaklarımızı seçerken dikkat ettiğimiz bu husus bize, sizlere daha iyi hizmet vermemizi sağlamaktadır. Yaptığımız projeler, bazen bilişim sektörü ile bazen inşaat sektörü ile temas halinde olmamızı gerektiriyor. Bu firmaları seçerken kararı sizin adınıza verdiğimizi unutmuyoruz.

Kurumsal Destek

alt

Kurumsal firmalar için günümüz çağının en değerli olgusu isteklerinin, ihtiyaçlarina göre değerlendirilmiş bilgi sunumudur. Bu yüzden yaptığımız keşif, danışmanlık ve projelendirme kısmında bilgi birikimlerimizi sizlerle paylaşıyoruz.

Kurumsal yapıların rastladığı en ciddi sıkıntılardan biriside zamanında sistem bakımlarının yapılması ya da talep edildiğinde teknik servisin sisteme mudahaledeki zamanlama hatası. Bunun çözülmesi için her geçen gün teknik kadromuzu yeni sistem eğitimleri ile bilgilendiriyor, doğru koordinasyon sağlayarak olaylara zamanında mudahale etmek adına 7/24 çalışıyoruz.

Bireysel Destek

Kurumsal firmaların yoğun isteklerine yetişme gayesi süren bir çok sistem kurulum firması küçük talep olarak gördüğü bireysel hizmet alıcılarını aksatmakta. Bunun çözümü bizi geleceğe taşıyacak bir anahtar görevi olduğu inancındayız. Sadece inanmakla başlayan girişimi sonuca dökmek adina 7/24 size cevap verecek bir birim (Gözlem İstasyonu) oluşturduk.

Mesai saatleri harincinde de genel müdürümüz dahil olmak üzere bütün personelimize tereddüt dahi etmeden günün her saati ulaşabilir, bilgi alabilir, istek ya da şikayetlerinizi sunabilirsiniz.


İş başvuru formunu doldurmak için tıklayınız...