Samsung


Samsung Electronics Video Güvenlik Sistemlerinin Türkiye’de satışı, dağıtımı ve teknik desteği Koyuncu Elektronik tarafından yapılmaktadır. Koyuncu Elektronik, Samsung Electronics CCTV ürünlerinin dağıtımını yapmaya başladığı günden bu yana ülkemizde pazar lideri konumundadır ve en güvenilir satış sonrası hizmeti sunar.

Samsung bir dünya markası olmasına rağmen, her zaman sizlere uygun fiyat/performans oranı sağlamak için çalışır ve müşterilerinin günün koşullarına uygun talep ve ihtiyaçlarına cevap verebilmek amacı ile kurulmuştur. Samsung Electronics Video Güvenlik Sistemleri en fazla ürün çeşitliliği, en iyi kalite ve günümüz piyasasındaki en rekabetçi fiyata sahiptir. Bu ürünlere kameralar, tamamlayıcı aksesuarlar, dijital video kaydedicileri, sistem kontrol üniteleri, network kameralar ve yazılımlar dahildir.

Samsung Ürün Galerisi
Bugüne Nasıl Geldik?

1938 kuruluş yılından bu yana SAMSUNG hem kendi öz değişikliğine hem de dünyadaki yeni gelişimlere cevap veren bir misyon oluşturmuştur:"Ulusa ekonomik katkı" "İnsan kaynaklarına öncelik" "Akılcılığın takibi". Her bir slogan SAMSUNG tarihinde önemli anları temsil etmekte, şirketin yerel endüstriyel bir liderden global tüketici elektronik cihazlar için etkin güce geçişin farklı aşamalarını yansıtmaktadır. Ayrıca SAMSUNG'un Kore dilinde anlamı "üç yıldız" dır. Yukarıdaki her slogan, bu üç yıldızdan birini simgelemektedir. 1990' lı yıllarda büyümekte olan global operasyonlar, dünya ekonomisindeki hızlı değişiklikler ve güçlü rakiplerden yükselerek gelen rekabete ayak uydurmak için SAMSUNG' un bu misyonu geliştirilerek korunmuştu yönetim felsefemiz.

SAMSUNG insan kaynaklarını ve teknolojisini,üstün ürünler ve hizmetler oluşturmak ve böylece daha iyi bir global topluma katkıda bulunmak amacıyla kullanır. Yönetim felsefesi, dünyanın her yerindeki insanların refahı için direkt olarak katkıda bulunmaktır.Çalışamların yeteneği, yaratıcılığı ve kendini adamışlığı SAMSUNG için kilit nokta olup daha yüksek standartları elde etmek için teknolojiye sunduğumuz sonsuz olanakların çabalarıdır.

Video Güvenlik Dünyası

Bilgi toplumu yanı sıra, dünya ile birlikte her zamankinden daha fazla suça tanık olurken, herkes için güvenlik sorununun en üst düzeyde önemli olduğunu söylemeye bile gerek yoktur. Bu yüzden güvenlik endüstrisi bizlerin güvenliğini sağlamak için son derece gereklidir ve günümüzün dijital çağına ayak uydurmak için çeşitli tiplerde video güvenlik donanımı hızla geliştirilmektedir. Geleneksel olarak güvenlik endüstrisi havaalanları ve binalar gibi kamuya açık tesislerde güvenliği sağlamaya odaklanmıştır. Bununla birlikte endüstri şu anda iç güvenlik piyasasında bireylerin ihtiyaçlarını karşılamak amacıyla genişlemektedir. Bu ihtiyaçlar insanların ve çocuklarının güvende olmasını ve zarar görmekten kaçınmalarını istemeleri için bir temeldir. Güvenlik endüstrisindeki öncü şirketlerden biri olan Samsung Electronics hem ev içi hem de güvenlik endüstrisinde geçerli olan en ileri teknolojiyi geliştirmiş ve uygulamıştır.