HID


HID Global dünya çapında milyonlarca müşteri için güvenli kimlik çözümleri teslim çözümlerinde güvenilir bir lider olduğunu ve pazarda en güvenilir, gelişmiş ve güvenilir güvenli kimlik çözümleri sunarak artırılması müşteri değeri kararlıdır.

Sağlam kaliteli, yenilikçi tasarımları ve endüstri liderliği için tanınan, HID Global müşteri değeri yaratmaya odaklı ve fiziksel erişim kontrolü, çeşitli pazarlarda tercih tedarikçisi konumundadır; güçlü kimlik doğrulama ve kimlik yönetimi gibi mantıksal erişim kontrolü, kart baskı ve kişiselleştirme ; son derece güvenli bir hükümet kimliği ve hayvan kimliği, sanayi ve lojistik uygulamalarında kullanılan tanımlama teknolojileri. HID Global bir ASSA ABLOY Grubu markasıdır.

HID Ürün Galerisi


alt

Neden HID?

HID Global California Irvine, merkezi ve 100'den fazla ülkede destekleyen uluslararası ofisleri ile dünya çapında 2.100 'den fazla çalışanı vardır. HID Global üretim Kuzey Amerika, Güney Amerika, Asya ve Avrupa'da tesisleri, yanı sıra araştırma ve geliştirme merkezleri tüm dünyada var.

Mevcut ya da gelecekteki ürün ve hizmetler ile okuyucu çalışabilirlik garantili kart sağlarken HID Global fiziksel erişim kontrol çözümleri, güçlü, çok yönlü ve güvenli erişim kontrolü okuyucu ve sanayi kimlik en geniş hat verin. ICLASS ®, SmartID ™, HID Prox ve Indala ® Prox dahil önde gelen markalarından oluşan HID erişim denetim okuyucular ve kimlik düşük frekans (125 kHz), yüksek frekans (13.56 MHz) ve çoklu teknoloji RFID çözümleri bulunur.

Ürünler ve Teknolojileri

  • Kimlik ve Erişim Yönetimi
  • Fiziksel Erişim Kontrolü