Teknik Ekibimiz ve Hizmetlerimiz

Devam Eden Projeler


  • 03.04.2014
    Beykoz Belediyesi
    Beykoz Belediyesi bünyesinde bulunan Fen İşleri ve Garajlar Müdürlüklerine kapalı devre kamera sistemi kurulumu devam etmektedir.
  • 22.11.2012
    Best Western
    Gebzede bulunan 86 odalı 4 yıldız konaklama adresi 2014 ocakta tamamlanmış olacak. Sprinkler sistemini 2012 de tamamladığımız otelin elektrik taahhüt uygulaması devam ediyor.

Teknik Servis ve Bakım


Teknik serviste kalite; kontrollü fiziksel ortam, yeterli materyal ve malzemeye sahip olma gibi fi ziksel ve dokunulabilir özelliklerle ilgilidir. Hizmetlerin sunumunda, hizmeti sunan personelin yetenegi, bilgisi ve o andaki durumu önemli olması nedeniyle, hizmet kalitesinin ölçümü soyut ve subjektif bir yargı kararının sonucu olarak belirlenmektedir. Teknik servis hizmet kalitesi, servis potansiyeli, hizmet süreci veya hizmet sonucu ile ilgilidir. Servis potansiyeli olarak çalışanın yeteneği, hizmet süreci performansı olarak hizmet hızını, sonuç kalitesi olarak müşteri dileklerini yerine getirme başarısını örnek verebiliriz.

Bu bilinçte personel yetiştiren Ascon teknoloji sistemleri, müşterilerine yerinde servis hizmeti vermekte ve sorunsuz çalışması sağlanan elektronik sistemlerinin güvenlik açığı oluşmadan sorunlarının giderilmesini sağlamaktadır.

"Periyodik Bakım"

Önemli bir diğer husus ise kurulumu yapılan elektronik sisteme, kurulumu yapan firmadan daha sonrada hızlı teknik destek ve servis alabilmektir. Elektronik sistemler, peryodik bakım ve servis hizmeti isteyen ürünlerdir. Bu tür ürün ve hizmet alımlarından sonra yıllık bakım sözleşmesi yapmak ürünlerin performansı açısından gerekli bir unsurdur. Fakat bu husus genellikle göz ardı edilmekte, sistemin montaj ve kurulumu ile her şeyin tamamlandığı sanılmaktadır. Elektronik sistemleri kurulumundan sonra, her 6 ayda bir olmak üzere kontrol edilmelidir.


Teknik Servis Talep Formu doldurmak için lütfen tıklayınız...