Pelco


Schneider Electric Pelco için tasarlanmış sabit ve dome analog kameralar, IP Kameralar, Dijital Video Kaydedici (DVR), video yönetimi çözümleri ve özel termal görüntüleme kamera sistemleri de dahil olmak üzere sektörün en iyi güvenlik kameraları ve video gözetim sistemleri sunar düşük ışık, kapalı ve açık video gözetim işlemleri.

Schneider Electric tarafından yüksek kaliteli, yenilikçi ürünler ve sıradışı müşteri hizmeti, Pelco sunan bir uzun ve prestijli bir geçmişi olan video güvenlik sektöründe en çok aranan tedarikçi haline gelmiştir.

Pelco Ürün GalerisiNeden Pelco?

1957 yılında kurulan ve Clovis, California merkezli, Pelco% 100 müşteri memnuniyeti hiç bitmeyen arayışı devam ediyor.2007 yılından bu yana, Pelco Schneider Electric, enerji ve güvenlik yönetimi konusunda dünya çapında uzman bir parçası olmuştur. Biri olarak bir araya geliyor, Pelco ve Schneider Electric altyapısı ve güvenlik çözümleri, eşsiz bir kombinasyonu ile müşterilerine sunmak için eşsiz bir yeteneği sunuyor. Bugün, Pelco 130 ülkede satıcıları ile dünya çapında 2,200 kişi hakkında, istihdam.