Nice


1993 yılında İtalya merkezli olarak kurulan Nice SpA, uygun fiyatlı ve kaliteli ürünler sunabilmesinin yanı sıra, İtalyan tasarım anlayışını insanların hayatlarına yansıtmayı başarmıştır.

Amerika, İngiltere, Fransa, Almanya, Belçika, İtalya, İspanya, Romanya, Polonya ve Çin, Nice’ın doğrudan faaliyet gösterdiği diğer dünya ülkeleridir. İtalyan borsasının STAR segmentinde konumlanmış olan, cirosunun yüzde 80’ini ihracatların oluşturduğu firma Türkiye pazarındaki aktif yapısıyla, dünya çapındaki başarısını Orta Doğu’ya taşımaktadır.

Nice Ürün GalerisiNeden Nice?

Türkiye’de yaklaşık 14 sene boyunca distribütörler aracılığıyla sektörde yayılım gösteren Nice markası, yaptığı doğrudan yatırımla Türkiye’deki faaliyetlerini daha etkin bir noktaya taşımıştır. Yaygın bölgesel pazarlama ağı ve Türkiye’nin her bölgesinde konumlanmış bayilikleriyle Nice İstanbul, tüketici ihtiyaçlarını karşılayan, pazarı büyüten ve pazara yön veren bir firma konumuna gelmiştir.

Nice, garaj kapıları, dairesel kapılar, yanakayar kapılar, endüstriyel kapılar, tenteler, panjurlar, perdeler, alarm ve kontrol sistemleri ve kablosuz sistemler için geniş bir ürün yelpazesini kapsayan entegre otomasyon sistemleri sunar ve Nice’ta bütün otomasyon sistemlerini tek bir kumandayla yönetmek mümkündür.

Nice, dünyaca onaylanmış yüksek kalitede ve uygun fiyatlı ürünleriyle her bütçe için, her ihtiyaca yönelik geniş seçenekler sunan bir markadır.


Kapı kanatlarının ağırlığı nedir?

Konutlarda kullanılmak üzere pek çok sistem mevcuttur: Ağırlığı 300 kg’a kadar olan hafif kapılar ve ağırlığı 600 ila 1000 kg arasında değişen ağır kapılar, ihtiyaca özel her türlü çözümü sorunsuz sunabilmektedir.

Özellikle alışveriş merkezlerinde, hastanelerde ve sanayide ihtiyaç duyulan geniş girişler için ağır kapılar kurmak mümkün mü?

Sistemler 3500 kg’a kadar olan ağırlıklardaki kapı kanatlarını işletebilecek şekilde tasarlanmıştır. Bu tasarımlar, her türlü atmosfer koşuluna dayanıklılık gösterebilmekte, maksimum işletme güven